İMTİYAZ SAHİBİ 

Mehmet YALMAN

e-mail: [email protected]

HABER MÜDÜRÜ

Burhan yıldırım 

MUHABİR VE İSTİBARAT ŞEFİ

 Bekir aslan 

YAZILIM KODLAMA

Güçlü Yazılım 

[email protected]

SPOR SERVİSİ

selçuk dönmez

REKLAM DANIŞMANLARI

 

HUKUK DANIŞMANI

Av. Selahattin SARIOĞLU

EDİTÖRLER

 

malatyahaber24.com Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır.

Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır.

Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

malatyahaber24.com’da yayınlanan diğer haberler (ajans haberleri hariç) ve makaleler ise, kaynak gösterilmek ve kernektv.com’un ilgili sayfasına link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir.

malatyahaber24.com da yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur. malatyahaber24.com yayınlanan her yazıyı desteklemek durumunda değildir. Makaleler, yazarların şahsi düşünceleridir.

malatyahaber24.com sayfalarında yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

 

İnternet Medyasının Bağlı Olduğu Başlıca Yasalar

23/01/2008 Tarihli ve 5728 Sayılı Temel Ceza Kanunlarına Uyum Amacıyla Çeşitli Kanunlarda Ve Diğer Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun

4/5/2007 Tarihli ve 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun

* 850 ile başlayan hatlar sabit hat olarak kabul edilir (AVEA hariç). Ücretlendirilmesi her yöne paketiniz varsa dakikalarınızdan düşer. AVEA bu konuda diğer hatlar gibi davranmadığı tespit edilmiştir.

GİZLİLİK POLİTİKASI


© Copyrigth 2019 malatyahaber24.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları malatyahaber24.com’a aittir. malatyahaber24.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar malatyahaber24.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

malatyahaber24.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarlar sorumludur. malatyahaber24.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

 

PRIVACY POLICY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the malatyahaber24.com. However, sometimes the malatyahaber24.com uses third parties to process your information. malatyahaber24.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the malatyahaber24.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the malatyahaber24.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the malatyahaber24.com and its services. When you use malatyahaber24.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the malatyahaber24.com cookies section of our full Privacy Policy